DUO FORM

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou výsekových (vysekávacích) nástrojov pre polygrafický a kartonážny priemysel a taktiež návrhom a konštrukciou dizajnu obalu produktu a poradenstvom v oblasti obalovej techniky. Máme bohaté skúsenosti a za dobu nášho pôsobenia na trhu máme za sebou celý rad spokojných zákazníkov.

Okrem výroby výsekových nástrojov sa spoločnosť začala rozvíjať v oblasti automobilového priemyslu. Napreduje vo výrobe montážnych a meracích prípravkov, ktoré sú zamerané na zlepšenie ergonómie práce, kontrolu a zefektívnenie výrobného či montážneho procesu.


Postupným vývojom a zdokonaľovaním spoločnosť v najbližšej budúcnosti plánuje vybudovať ďalšiu výstavbu haly, ktorá bude rozšírená o výrobnú časť a taktiež kancelárske priestory.

Jednoúčelové montážne stanice

Zjednodušenie, zrýchlenie a skvalitnenie – tieto všetky aspekty dosiahnete využitím jednoúčelových montážnych staníc pri montáži určitého dielu alebo produktu, ako aj pri celkovom výrobnom procese. Samozrejmosťou je využiteľnosť pri viacerých úkonoch, ako je napríklad lisovanie, kalenie, či brúsenie.

Meracie prípravky

Automobilová výroba zaznamenáva rastúci trend, rovnako rastie dopyt aj po dodávkach meracích prípravkov. Z toho dôvodu si strojársky či automobilový priemysel vyžaduje pri sériovej výrobe pravidelnú kontrolu kvality.

Navrhneme a vyrobíme vám meracie prípravky presne podľa vašich požiadaviek a štandardov.

Montážne prípravky

Zlepšenie ergonomickej stránky práce, ako aj aspektu efektívnosti celého montážneho procesu je jednou z úloh, ktoré spĺňajú montážne prípravky popri využití na kontrolu, overenie rozmerov, či iných funkčných zložiek vyrábaných produktov.

Zužitkovanie prichádza do úvahy aj v podobe pracovných pomôcok určených pre sériovú výrobu s cieľom zjednodušenia montáže a skladania jednotlivých komponentov do zostáv.

Jozef Hrica

konateľ spoločnosti DUO FORM

Jozef Hrica je zakladateľom a zároveň konateľom spoločnosti DUO FORM, firmy, ktorá už takmer 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu a zaoberá sa výrobou výsekových nástrojov pre polygrafický a kartonážny priemysel, návrhom a konštrukciou dizajnu obalov spojeným s poradenstvom v oblasti obalovej techniky, či výrobou razidiel pre reliéfnu slepotlač, ploché a reliéfne zlatenie. Aktuálne sa zameriava na rozvoj spoločnosti aj v oblasti priemyselnej automatizácie a v blízkej budúcnosti plánuje aj rozširovanie spoločnosti výstavbou novej výrobnej haly.

Pred založením vlastnej firmy nazbieral bohaté skúsenosti na rôznych pracovných pozíciách - od konštruktéra, cez technológa až po vedúceho výroby v strojárskom podniku. Jozef Hrica je vyštudovaný strojár, ktorý sa rozhodol nadobudnuté teoretické a praktické skúsenosti a celoživotnú vášeň pretaviť do vlastného podnikania a založiť tak vlastnú firmu, čím si splnil svoj veľký sen. Kladie dôraz na vysokú kvalitu výrobkov a poskytovaných služieb, dodržiavanie termínov a udržiavanie spokojnosti zákazníkov a zamestnancov. Podarilo sa mu vybudovať úspešnú spoločnosť, ktorá stavia na tradičných rodinných hodnotách a za ktorej úspechom stojí kvalitný, erudovaný a lojálny tím.

Dokumenty na stiahnutie

Pre potreby klientov a partnerov